Zapraszamy na Jesienne Targi Budowlane

27.10.2018

Zapraszamy na Jesienne Targi Budowlane

Planujesz remont lub budowę domu? W dniach 27 i 28 października wybierz się do Centrum Handlowego Auchan Poczesna. Podczas Jesiennych Targów Budowlanych znajdziesz mnóstwo informacji, porad, a także inspiracji. Wydarzenie zgromadzi specjalistów i znane marki z segmentu budowy i wystroju domu. Wstęp bezpłatny.

W trakcie dwudniowych targów odwiedzający będą mogli poznać oferty producentów materiałów budowlanych, jak również skorzystać z porad specjalistów z różnych dziedzin szeroko rozumianego budownictwa. Odwiedzający będą mogli obejrzeć m.in. różnego rodzaju pokrycia dachowe, kotły i piece centralnego ogrzewania na eko-groszek, miał i drewno, materiały budowlane do ocieplenia budynków, kostki brukowe i wiele innych.

Dla zainteresowanych wystawcy przygotują oferty na zakup elementów wyposażenia wnętrz, m.in. drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, płytek podłogowych i ściennych, kabin prysznicowych, blatów i parapetów, kominków, schodów, ogrodzeń oraz systemów wentylacyjnych.
Będzie również można porozmawiać z instalatorami i serwisantami pieców, pomp ciepła czy kotłów. Wybrani przedstawiciele będą dopasowywać dane rozwiązania do budynku i w razie potrzeby przygotują kosztorys montażu. Poza tym zainteresowani będą mogli zaczerpnąć informacji z zakresu odnawialnych źródeł energii, zastosowania granitów oraz najnowszych trendów wyposażenia domu, mieszkania oraz ogrodu. Dodatkowo przygotowano także mnóstwo rabatów i promocji. Z pewnością nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Jesienne Targi Budowlane odbędą się w dniach 27 i 28 października, w godzinach 10.00 – 19.00 na terenie Centrum Handlowego Auchan przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej. Wstęp bezpłatny.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły