Teatr Kamienica zaprasza na spektakl “Tresowany mężczyzna”

01.05.2022

Teatr Kamienica zaprasza na spektakl “Tresowany mężczyzna”

Szaleńcze kaskady śmiechu, a pod spodem pytania o współczesne, zawiłe relacje między kobietą a mężczyzną. “Tresowany mężczyzna” to przezabawna komedia, która jest jednocześnie przepisem na to, jak rozmawiać z matką, żoną, mężem, czy córką. Na spektakl komediowy zaprasza Teatr Kamienica. Już 7 maja o godz 19:30 w Akademickim Centrum Kultury “Klub Politechnik”.

Kobiety na wysokich stanowiskach i z dobrą pensją to fakt. Ale nie każdemu facetowi się to podoba. Tym bardziej, gdy awans przychodzi do młodszej koleżanki z pracy, która jednocześnie jest partnerką w życiu… Sebek (Adam Serowaniec), wychowany co prawda w duchu równouprawnienia, ma z tym ewidentny problem. To on chciałby być głową rodziny – twardym i stanowczym mężczyzną, który sam decyduje, kiedy wyciągnąć pierścionek zaręczynowy. Tylko czy przebojowa Helena (Marta Chodorowska), jej mama (Dorota Chotecka) i mama Sebka (Justyna Sieńczyłło) pozwolą mu na to? Czy znajdą sposób, by go “wytresować” do roli, którą dla niego przewidziały? Komedię “Tresowany mężczyzna” napisał John von Duffel na motywach bestsellera Esther Vilar “Der dressierte Mann”.

 

 

Link do biletów:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/73612/czestochowa/tresowany.mezczyzna..teatr.kamienica/?fbclid=IwAR27u_Ghp7wym3Ca5lOh_5wM4R9Zkhtrh_MqC2YsEVTzey-gU1ok5jQ2XH4

 

  • pn
Najnowsze artykuły