Termin przetargu na rozbudowę stadionu Rakowa przedłużony

10.09.2019

Termin przetargu na rozbudowę stadionu Rakowa przedłużony

Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Częstochowy przedłużył termin składania ofert przetargowych na przebudowę i rozbudowę stadionu RKS Raków. Zgodnie z zamówieniem zamieszczonym w Biuletynie Informacji Publicznej, oferty można składać do 24 września. Radny Miasta Piotr Kaliszewski napisał w tej sprawie interpelację, w celu uzyskania informacji o powodach przesunięcia terminu po raz drugi.

Pełna treść interpelacji brzmi: “W związku z rozpisaniem przetargu na przebudowę i rozbudowę stadionu RKS Raków w Częstochowie i drugim już przedłużeniem terminu składania ofert, tym razem z 10 września na 24 września, proszę o informację czym podyktowane jest to drugie przesunięcie terminu składania ofert dla podmiotów przystępujących do przetargu?”

Pierwotnie firmy zainteresowane wykonaniem przebudowy i rozbudowy obiektu przy ul. Limanowskiego mogły zgłaszać swoje oferty do 19 sierpnia. Przypomnijmy, że zamówienie na wykonanie zadania: „Centrum Piłki Nożnej w Częstochowie przebudowa i rozbudowa obiektu sportowego przy ul. Limanowskiego 83 w Częstochowie” obejmować będzie m.in. budowę nowej trybuny głównej z zapleczem sportowym i pełnym zadaszeniem (trybuna zachodnia) na 2 461 miejsc, budowę trybuny północnej (500 miejsc), południowej (1 215 miejsc) oraz przebudowę trybuny wschodniej wraz z budową zadaszenia (1 976 miejsc). Inwestycja przewiduje też przebudowę boiska głównego o wymiarach płyty 105m x 68m (trawa naturalna, płyta podgrzewana) i budowę boiska treningowego tej samej wielkości.

 

źródło i foto: UM Częstochowy

  • Paula Nogaj
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły