Tłumy na prezentacji Włókniarza

25.02.2019

Tłumy na prezentacji Włókniarza

W miniony piątek na prezentację Włókniarza przybyło kilka tysięcy osób. Zanim powitali zawodników, bawili się przy największych przebojach Zenona Martyniuka. Nie mogło zabraknąć podczas tego wydarzenia naszej redakcji.

Przez twe oczy zielone to utwór, który porwał zgromadzonych gości i jak się okazało, także zawodników. Prezentacja była widowiskowa i z pewnością zrobiła na kibicach wrażenie. Po czterdziestominutowy koncercie muzycznej gwiazdy, przyszedł czas na drugą część wydarzenia, podczas której na scenie pojawili się żużlowcy. Był to długo wyczekiwany moment dla fanów Lwów, którzy są spragnieni sportowych emocji.

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły