Tragedia na drodze. Podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem

27.02.2019

Tragedia na drodze. Podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w Masłońskich. Kierowca BWM podczas wyprzedzania na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył czołowo w jadącego z przeciwka mercedesa.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło we wtorek (26.02.) około godziny 13.00 na drodze W 791 w Masłońskich. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący BMW, jadąc w kierunku Żarek Letnisko, podczas wyprzedzania na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył czołowo w jadącego w przeciwnym kierunku mercedesa.

30-letni kierowca bmw i jego 31-letnia pasażerka na skutek doznanych obrażeń, zginęli na miejscu. Dwie osoby podróżujące mercedesem trafiły natomiast do szpitala. Przez kilka godzin na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali stróże prawa. Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana przez 3 godziny. Policjanci wyznaczyli objazdy. Ustalane są dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły