fotograf ślubny częstochowa
Tragedia podczas budowy autostrady

12.06.2018

Tragedia podczas budowy autostrady

Tragiczny wypadek w Nowej Szarlejce. Przy budowanym odcinku autostrady kierująca oplem wjechała pod pojazd typu wozidło. Kobiety nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło we wtorek (12.06.) około godziny 11.20. – Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 44-letnia kobieta siedząca za kierownicą opla nie zastosowała się do polecenia zatrzymania się, które sygnalizowała osoba kierująca ruchem. W efekcie mieszkanka gminy Wręczyca Wielka wjechała wprost pod pojazd typu wozidło, który przeznaczony jest do transportu dużych ilości materiałów sypkich podczas budowy autostrady – informuje sierż. sztab. Kamil Raczyński, oficer prasowy kłobuckich policjantów. Kobiety nie udało się uratować. – Prawdopodobnie była to pracownica kłobuckiego pogotowia ratunkowego – mówi świadek wypadku, który poinformował nas o całym zdarzeniu. 38-letni mieszkaniec województwa łódzkiego, który siedział za kierownicą pojazdu był trzeźwy. Droga pomiędzy Wręczycą Wielką a Częstochową jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy. Na miejscu pracują służby. Śledztwo w tej sprawie prowadzone będzie pod nadzorem częstochowskiej prokuratury.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły