Tragedia w Szarlejce. Znaleziono zwłoki 59-letniej kobiety

03.01.2022

Tragedia w Szarlejce. Znaleziono zwłoki 59-letniej kobiety

Tragedia  miejscowości Szarlejka w gminie Wręczyca Wielka. W niedzielę znaleziono tam zwłoki 59-letniej kobiety, która prawdopodobnie się utopiła.

Jak informuje aspirant Kamil Raczyński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku, w niedzielę 2 stycznia, około południa, oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące odnalezienia zwłok kobiety na terenie miejscowości Szarlejka w gminie Wręczyca Wielka.

Ciało znajdowało się na działce gruntowej w rejonie przepustu wodnego. Na miejscu, pod nadzorem częstochowskiego prokuratora, pracowali kłobuccy kryminalni wraz z technikiem kryminalistyki, a także policjantami z komisariatu we Wręczycy Wielkiej. W toku wykonywanych czynności ustalono, że zmarła to 59-letnia mieszkanka Kalei.

– Na chwilę obecną nie ujawniono okoliczności, z których wynikałoby, iż do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie, jednak dokładną przyczynę zgonu poznamy dopiero po przeprowadzeniu zleconej przez prokuratora sekcji zwłok. Dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają kłobuccy śledczy pod nadzorem częstochowskiego prokuratora – mówi Kamil Raczyński.

Sekcja zwłok kobiety prawdopodobnie odbędzie się jutro.

Fot. OSP Kalej

  • RED
Najnowsze artykuły