Tragiczny wypadek pod Krzepicami

01.02.2017

Tragiczny wypadek pod Krzepicami

Do zdarzenia doszło wczoraj około 11.35 na DK-43 pod Krzepicami. Jak wstępnie ustalili policjanci z kłobuckiej drogówki, jadący w kierunku Wielunia, 24-letni kierowca passata, na prostym odcinku drogi przejechał oś jezdni, doprowadzając do zderzenia z jadącą z przeciwka mazdą, którą podróżowały dwie osoby: kobieta i mężczyzna. Uczestnicy wypadku pochodzą z powiatu kłobuckiego. Z miejsca zdarzenia ranni zostali zabrani do częstochowskiego szpitala. Niestety 56-letniego kierowcy mazdy nie udało się uratować – mężczyzna zmarł w szpitalu. Kierowca passata podczas zdarzenia był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności wypadku badają śledczy z Kłobucka i częstochowska prokuratura.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły