Trzeci z agresorów zatrzymany

23.08.2018

Trzeci z agresorów zatrzymany

Kryminalni z częstochowskiej „jedynki” zatrzymali trzeciego ze sprawców podejrzanych o brutalnego pobicia dwóch mężczyzn. Do zdarzenia doszło na początku sierpnia w centrum miasta. Sąd, po przeanalizowaniu materiału dowodowego, zdecydował o umieszczeniu 26-latka na 2 miesiące w tymczasowym areszcie.

Do zdarzenia doszło 5 sierpnia w centrum Częstochowy. Jak ustalili śledczy, dwóch mężczyzn idących chodnikiem zostało zaatakowanych przez sprawców, którzy bili ich i kopali po całym ciele. Obrażenia pokrzywdzonych były poważne. Agresorzy uciekli z miejsca zdarzenia, ale dwóch z nich bardzo szybko zostało namierzonych i zatrzymanych przez policjantów. 20-latek trafił na miesiąc do tymczasowego aresztu. Wobec 18-latka zastosowane zostały natomiast środki zapobiegawcze w postaci dozoru i zakazu opuszczenia kraju. Śledczy ustalili też tożsamość trzeciego z podejrzanych. Do jego zatrzymania doszło w poniedziałek po południu na ulicy Dekabrystów w Częstochowie.

26-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Częstochowa-Północ, gdzie usłyszał zarzut pobicia o charakterze chuligańskim. Sąd przychylił się do wniosku śledczych o tymczasowe aresztowanie sprawcy. Podejrzany trafił za kratki na najbliższe 2 miesiące.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły