Trzymał marihuanę w lodówce

03.01.2019

Trzymał marihuanę w lodówce

Kłobuccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 27-latka, który w lodówce trzymał ponad 140 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty – grozi kilkuletni pobyt w więzieniu.

Kłobuccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wpadli na trop 27-letniego mieszkańca gminy Opatów, który miał posiadać większą ilość marihuany. Przypuszczenia śledczych potwierdziły się.

W niedzielę, podczas przeszukania realizowanego w miejscu zamieszkania mężczyzny, policjanci zabezpieczyli ponad 140 gramów charakterystycznego suszu. 27-latek ukrył narkotyki w lodówce.

Po sprawdzeniu substancji testerem narkotykowym, kryminalni potwierdzili, że to marihuana. 27-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty, za co grozi nawet kilkuletni pobyt w więzieniu. Na wniosek kłobuckich śledczych prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

Sprawa jest rozwojowa, śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły