29.05.2018

Udane starty lekkoatletów z Olsztyna

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Olsztynie wzięli udział w kolejnym etapie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce na stadionie „CKS Budowlani” w Częstochowie.

Młodzież z klas VII oraz II i III gimnazjalnych rywalizowała z najlepszymi sportowcami z powiatu częstochowskiego.

Pomimo dużej konkurencji, uczniowie olsztyńskiej podstawówki wywalczyli miejsca na podium. Najlepsza w skoku w dal okazała się uczennica VII klasy – Natalia Gomoluch. II miejsce wśród chłopców w tej samej konkurencji zajął gimnazjalista – Patryk Bański, III miejsce – Marcel Nowiński, uczeń klasy VII.

Świetnie wypadli chłopcy w sztafecie 4x100m, w składzie: Patryk Bański, Piotr Tomalski, Dawid Gawron i Patryk Bekus. W konkurencji pchnięcie kulą, III miejsce zajął Tobiasz Błoński.

Młodzież przygotowały Alicja Matyja i Wanda Woźniak.

  • kg
  • zdj. UG Olsztyn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły