Uderzył w ciężarówkę

07.11.2017

Uderzył w ciężarówkę

Kłobuccy śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Częstochowskiej w Białej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 72-letni kierowca citroena zjechał na przeciwny pas ruchu, po czym uderzył w jadącą z przeciwka ciężarówkę. Kierowca oraz pasażerka osobówki z obrażeniami ciała zostali zabrani do częstochowskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13.30 na ul. Częstochowskiej w Białej. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że jadący w kierunku Kiedrzyna, 72-letni kierowca citroena, z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwny pas ruchu, po czym uderzył w jadący z przeciwka samochód ciężarowy marki scania.

Poza kierowcą, w osobowym citroenie jechała jeszcze 72-letnia pasażerka. Po wypadku z obrażeniami ciała zostali zabrani do częstochowskiego szpitala. Scanią kierował 27-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

  • kg
  • zdj. KPP Kłobuck

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

  • KWW SLD Lewica Razem (33%, Razem 119)
  • KWW Wspólnie dla Częstochowy (19%, Razem 69)
  • KWW Marcin Maranda. Mieszkańcy Częstochowy (18%, Razem 64)
  • KWW Kukiz 15 (15%, Razem 55)
  • KW Prawo i Sprawiedliwość (8%, Razem 29)
  • Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska (5%, Razem 18)
  • Komitet Wyborczy Wyborców Senior + (1%, Razem 2)
  • KWW Otwarta Częstochowa (1%, Razem 2)
Razem: 358

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły