Uderzył w słup. Trafił do szpitala

20.08.2019

Uderzył w słup. Trafił do szpitala

38-letni motocyklista trafił do szpitala po zdarzeniu, do którego doszło w Waleńczowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że kierujący motocyklem, po wyjechaniu z zakrętu, zjechał na lewe pobocze drogi, po czym uderzył w przydrożny słup.

Do zdarzenia z udziałem motocyklisty doszło w Waleńczowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynika, że 38-letni kierujący motocyklem typu cross, po wyjechaniu z łuku drogi w prawo, przejechał na lewe pobocze drogi, po czym uderzył w przydrożny słup.

Motocyklista, mieszkaniec powiatu kłobuckiego, jechał sam. Ma skutek wypadku odniósł obrażenia ciała i z miejsca zdarzenia został zabrany do częstochowskiego szpitala. Stan trzeźwości mężczyzny będzie ustalony na podstawie badania krwi. Aktualnie sprawą zajmują się kłobuccy kryminalni, którzy w toczącym się postępowaniu wyjaśnią przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły