05.12.2017

Ujęli ekshibicjonistę

47-letni mężczyzna uznał, że zima wcale nie jest tak straszna i postanowił obnażyć się na placu Daszyńskiego… Wzbudził jednak oburzenie u częstochowianki, która poinformowała o wszystkim strażników miejskich.

W poniedziałek około godz. 9:35 do strażników miejskich, którzy patrolowali rejon placu Daszyńskiego zgłosiła się kobieta i poinformowała, że kilka chwil wcześniej widziała ekshibicjonistę. Strażnicy miejscy zaczęli obserwować wskazanego mężczyznę. Chwilę później mężczyzna został ujęty. 47-latek za swoje zachowanie został ukarany mandatem. Informacja o sprawcy trafiła też na policję.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły