Ukradł prawie 20 puszek piwa, ale wypić nie zdążył

24.09.2018

Ukradł prawie 20 puszek piwa, ale wypić nie zdążył

35-letni mężczyzna w jednym z częstochowskich sklepów przy ul. Lenartowicza ukradł 19 puszek piwa. Częstochowscy strażnicy miejscy, którzy patrolowali teren, otrzymali zgłoszenie od pracownika sklepu i ruszyli na poszukiwania. Złodziej został ujęty.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 12. Podczas patrolowania ul. Lenartowicza do strażników miejskich zgłosił się pracownik jednego ze sklepów i poinformował, że przed chwilą jeden z mężczyzn dokonał w sklepie kradzieży kilkunastu puszek piwa. Strażnicy miejscy mając rysopis sprawcy ruszyli na poszukiwania. Obwiniony mężczyzna został szybko rozpoznany i ujęty przez częstochowskich strażników miejskich. Funkcjonariusze Straży Miejskiej ujawnili przy nim 19 puszek piwa. 35-latek musi teraz liczyć się z odpowiedzialnością prawną za swój czyn.

źródło i zdjęcie: Straż Miejska w  Częstochowie

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły