Ukradł rower i podrzucił go… na plebanię

30.07.2018

Ukradł rower i podrzucił go… na plebanię

W ręce policjantów wpadł 21-latek podejrzany o kradzież roweru. Złodziej swój łup porzucił… na plebani. Jednoślad wyceniono na 7 tys. zł.

Oficer dyżurny z komisariatu III w Częstochowie otrzymał zgłoszenie kradzieży roweru. Jego wartość została oszacowana na 7 tys. zł. W minioną sobotę śledczy zwalczający przestępczość przeciwko mieniu natrafili na trop złodzieja. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec miasta. Policjanci odnaleźli też porzucony przez niego na terenie pobliskiej plebani rower.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Jednoślad wróci natomiast w najbliższym czasie do właściciela.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły