Ukradł telefon. Zauważył to operator miejskiego monitoringu

08.10.2019

Ukradł telefon. Zauważył to operator miejskiego monitoringu

Pewien złodziejaszek postanowił skorzystać z okazji – podszedł do śpiącego mężczyzny i wyciągnął mu z kieszeni telefon komórkowy. Kradzież nie ujdzie mu jednak płazem. Całe zajście widział operator miejskiego monitoringu.

Mężczyzna spał na ławce na placu Biegańskiego. W pewnym momencie podszedł do niego nieznajomy i przeszukał mu kieszenie. Zabrał, co miał zabrać i wspólnie z kolegą uciekł. Całe zajście widział operator miejskiego monitoringu. Natychmiast zadysponował dwa patrole straży miejskiej – pierwszy ustalił, że śpiącemu mężczyźnie skradziono telefon komórkowy, a drugi zatrzymał sprawcę kradzieży. Mężczyzna miał przy sobie dwa telefony, ale nie był w stanie powiedzieć, w jaki sposób wszedł w posiadanie tego drugiego. Strażnicy miejscy przewieźli sprawcę na I KP.

  • Katarzyna Gwara
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły