Ultra Janosik 2019. Częstochowianka Monika Mucha zajęła 3. miejsce

06.09.2019

Ultra Janosik 2019. Częstochowianka Monika Mucha zajęła 3. miejsce

31 sierpnia w miejscowości Stbske Pleso na kartach historii biegów ultra zapisał się kolejny spektakularny sukces – częstochowianka Monika Mucha zajęła 3 miejsce w kategorii kobiet, pokonując w czasie 20:17:14 dystans 110 km w biegu Ultra Janosik.

-Wyczyn, który zapiera dech w piersiach i wzbudza nie tylko nasz podziw i szacunek ale również poruszył całe środowisko biegowe. Ten niesamowity wynik to składowa: ciężkiej pracy, wysiłku, wyrzeczeń, bólu, trudu ale i satysfakcja, a nas cieszy szczególnie bo należy do naszej klubowiczki i mieszkanki Częstochowy – powiedziała Magdalena Trzepizur z SKLA Zabiegani Częstochowa. Pierwsze miejsce w tej kategorii zdobyła Słowaczka Bellusova Martina, a miejsce drugie Polka – Małgorzata Tomik. Ultrajanosik to wyjątkowe wydarzenie sportowe, które łączy w sobie piękne krajobrazy, wymagającą trasę oraz wielką przygodę.

 

fot. SKLA Zabiegani Częstochowa

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły