Uprawiał konopie razem z… pomidorami

12.06.2019

Uprawiał konopie razem z… pomidorami

Częstochowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który na swojej posesji hodował krzewy konopi indyjskich. W domu 45-latka z powiatu częstochowskiego operacyjni ujawnili również środki odurzające – marihuanę, amfetaminę i extasy.

Na posesji 45-latka znaleziono 14 krzewów konopi indyjskich. Rosły one w ogródku za domem. Były wkopane razem z doniczkami w ziemię – w sąsiedztwie… zasadzonych pomidorów. W toku przeszukania, mundurowi odkryli również zielony susz marihuany, amfetaminę i substancję odurzającą – extasy. Poza narkotykami mężczyzna miał też wagę jubilerską i młynki do mielenia suszu roślinnego. Za posiadanie środków odurzających oraz uprawę konopi indyjskich odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły