Uprawiał konopie… w szafie i na parapecie

31.08.2018

Uprawiał konopie… w szafie i na parapecie

Częstochowscy policjanci z referatu do zwalczania przestępczości narkotykowej zatrzymali 39-latka, podejrzanego u uprawę i posiadanie narkotyków. Jak ustalili śledczy, mężczyzna prowadził w mieszkaniu małą plantację konopi indyjskich, miał też przeszło 70 gramów gotowego suszu marihuany. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

Policjanci z częstochowskiego referatu do zwalczania przestępczości narkotykowej postanowili sprawdzić informację, z której wynikało, że w jednym z bloków w dzielnicy Wrzosowiak może być prowadzona uprawa konopi indyjskich. Kiedy śledczy wkroczyli do mieszkania, okazało się, że znajduje się tam mała plantacja. Rośliny stały na parapecie i w szafie. Zabezpieczonych zostało 12 sadzonek i aparatura potrzebna do ich uprawy. Stróże prawa znaleźli też podczas przeszukania ponad 70 gramów gotowego suszu marihuany. Podejrzany o posiadanie nielegalnych substancji 39-latek został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzuty związane z uprawą i przetwarzaniem narkotyków. Śledczy, wspólnie z prokuratorem, ustalają szczegóły sprawy.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły