Uroczyste pożegnanie komendanta

16.02.2019

Uroczyste pożegnanie komendanta

W Komendzie Powiatowej Policji w Lublińcu odbyła się uroczystość pożegnania ze sztandarem jednostki przechodzącego w stan spoczynku Komendanta Powiatowego Policji insp. Rafała Kutra. Jego obowiązki na razie pełnić będzie podinsp. Dariusz Kiedrzyn.

W uroczystym pożegnaniu wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych powiatu lublinieckiego, reprezentanci zaprzyjaźnionych służb mundurowych oraz policjanci i pracownicy cywilni jednostki.

– Insp. Rafał Kuter podczas uroczystości pożegnał się policjantami Komendy Powiatowej policji w Lublińcu – mówi mł. asp. Michał Sklarczyk, oficer prasowy lublinieckich policjantów. – Dziękując wszystkim za dotychczasową współpracę i chęć nawiązywania dialogu, zaznaczył, że przez ponad 27 lat służby spotkał wielu wspaniałych policjantów i pracowników cywilnych, a także przedstawicieli władz samorządowych z Częstochowy i Lublińca. Podziękował wszystkim swoim dotychczasowym przełożonym za zaufanie jakim był przez nich obdarzany i wsparcie w trakcie zajmowania licznych stanowisk kierowniczych w policji – dodaje.

Rozkazem personalnym Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach delegował do czasowego pełnienia służby i powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Lublińcu podinsp. Dariuszowi Kiedrzynowi.

Przebieg służby insp. Rafała Kutra

1991 -1995 Słuchacz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie

1995 -1998 Specjalista Wydziału Kryminalnego Komisariatu V Policji w Częstochowie

2001 – 2003 Specjalista ds. organizacji służby Sekcji Prewencji KMP w Częstochowie

2003 – 2007 p.o Zastępca Naczelnika Sekcji Prewencji KMP w Częstochowie

2007 – 2008 Zastępca Naczelnika Sekcji Prewencji KMP w Częstochowie

2009 – 2012 Naczelnik Wydziału Sztabu Policji w KMP w Częstochowie

2012 – 2013 Komendant Komisariatu Policji I w Częstochowie

2013 – 2019 Komendant Powiatowy Policji w Lublińcu

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły