Urodziny w policyjnej celi

11.04.2019

Urodziny w policyjnej celi

Kryminalni z Myszkowa zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków narkotycznych. Najmłodszy z nich ma 21, z kolei najstarszy 28 lat. Tylko jeden z nich usłyszał jednak zarzut. 26-letni chciał poczęstować narkotykami swoich kolegów i w ten sposób uczcić urodziny.
W Siedlcu Dużym kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej skontrolowali grupę mężczyzn, którzy jak wynikało z przekazanych informacji, mieli zażywać narkotyki. I faktycznie – we wskazanym miejscu przebywała pięcioosobowa grupa mężczyzn w wieku od 21 do 28 lat. Na widok kryminalnych wszyscy zaczęli się nerwowo zachowywać. Szybko okazało się, że powodem zdenerwowania mieszkańców Siedlca Dużego i Siemianowic Śląskich były… woreczki z zawartością zielonego suszu. W efekcie, 5 mężczyzn trafiło do policyjnego aresztu. Stróże prawa znaleźli prawie 7 gramów marihuany. W toku dalszych czynności okazało się, że właścicielem środków odurzających jest 26-latek, który zamierzał poczęstować nimi kolegów i w ten sposób uczcić swoje urodziny. Niestety jego plany pokrzyżował policyjny patrol. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo 26-latkowi grozi do 3 lat więzienia.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły