Ustalili tożsamość ofiary wypadku

28.02.2019

Ustalili tożsamość ofiary wypadku

Lublinieccy śledczy ustalili tożsamość mężczyzny, który zginął w wypadku drogowym na trasie pomiędzy miejscowościami Panoszów a Ługi Radły. Policjanci w dalszym ciągu proszą o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają informację o jego okolicznościach.

W toku prowadzonych policyjnych czynności ustalono oraz potwierdzono pełne dane mężczyzny, który zginął w wypadku drogowym na trasie pomiędzy miejscowościami Panoszów a Ługi Radły, w rejonie mostu na rzece Liswarta. W dalszym ciągu osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności wypadku w rejonie Panoszowa proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod numerem telefonu 034 3532255.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły