21.05.2018

Utrudnienia na trasie

Jednym pasem odbywa się ruch na DK – 1 w kierunku Katowic. Na trasie doszło do dwóch kolizji. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. W zdarzeniach nikt nie ucierpiał.

Do pierwszej kolizji doszło około godziny 10.50. Zderzyła się mazda i citroen berlingo. Zaledwie kilka minut później – około godziny 11.30 – doszło do kolejnej stłuczki. Tym razem twingo zderzyło się z audi, a następnie uderzyło w berlingo z poprzedniej kolizji. Kierowcy byli trzeźwi. W zdarzeniach nikt nie ucierpiał. Na miejscu wciąż pracują policjanci. Kierowcy jadący w stronę Katowic muszą liczyć się z utrudnieniami.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły