Uwaga kierowcy! Poważny wypadek na skrzyżowaniu

07.05.2019

Uwaga kierowcy! Poważny wypadek na skrzyżowaniu

Na skrzyżowaniu alei Pokoju z aleją Wojska Polskiego doszło do poważnego wypadku. Z relacji świadków wynika, że kierowca osobówki wjechał na czerwonym świetle i uderzył w motocyklistę.

Do zdarzenia doszło we wtorek (7.05.) po godzinie 19.00. Kierowca skody jechał dolną częścią alei Wojska Polskiego od Katowic w kierunku Łodzi. – Nie zatrzymał się na czerwonym świetle. Z kolei motocyklista ruszył od razu w momencie, gdy włączyło się zielone. Nawet nie zdążył zauważyć, że nadjeżdża osobówka. Siła uderzenia była ogromna – relacjonują świadkowie. Obaj kierowcy zostali zabrani do szpitala. Stan motocyklisty był bardzo ciężki.

  • Katarzyna Gwara
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły