13.06.2018

Uwaga kierowcy! Trasa na Katowice zablokowana!

Przynajmniej półtorej godziny trwać będą utrudnienia na trasie DK-1. Wszystko przez wypadek, do którego doszło tuż za skrzyżowaniem z aleją Marszałkowską. Ruch w stronę Łodzi odbywa się jednym pasem, natomiast trasa na Katowice jest całkowicie zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca busa jadąc w stronę Łodzi, stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez barierki i zderzył się czołowo z jadącą od Warszawy ciężarówką. Kierowca busa trafił do szpitala. Trasa w stronę Katowic jest całkowicie zablokowana. Objazd poprowadzony jest przez Wierzchowisko. W stronę Łodzi natomiast ruch odbywa się jednym pasem. Na miejscu pracują policjanci.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły