Uwaga! Na ul. Pułaskiego doszło do zderzenia. Droga zablokowana

05.12.2018

Uwaga! Na ul. Pułaskiego doszło do zderzenia. Droga zablokowana

Na ul. Pułaskiego doszło do zderzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki BMW uderzył w tył dostawczego Iveco, które przewoziło zbiornik z ciekłym azotem. Ten spadł na jezdnię i rozszczelnił się. Na miejscu pracuje straż pożarna i policja. Ulica jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach.

-Czynności na miejscu trwają. Do szpitala został zawieziony pasażer BMW. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obaj kierujący – zarówno z 24-latek z BMW, jak i kierowca dostawczego Iveco byli trzeźwi – poinformowała nas rzeczniczka prasowa KMP Marta Ladowska.

Zgłoszenie zostało przyjęte ok. 7:30, a utrudnienia mają potrwać jeszcze ok. godziny.

 

Foto: KMP Częstochowa

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły