Uwaga na ulicy Rząsawskiej

07.12.2018

Uwaga na ulicy Rząsawskiej

Z powodu awarii wodociągu i zamknięcia dla ruchu ul. Rząsawskiej przy skrzyżowaniu z ul. Karłowicza linia nr 14 zostaje skrócona i skierowana do pętli Wyczerpy-osiedle – informuje MZDiT. Awaria ma być usunięta jeszcze dziś po południu.

W związku z awarią w obu kierunkach zawieszone zostają przystanki: KARŁOWICZA, RZĄSAWSKA-UCZELNIA, WYPOCZYNKU, UGODY, ZIELNA, MELIORANTÓW, RZĄSAWA i RZĄSAWA-DWORZEC PKP.

Przystanek WYCZERPY DOLNE w kierunku Rząsawy na ul. Rząsawskiej również zostaje zawieszony, natomiast w zamian będzie funkcjonował przystanek o tej samej nazwie na ul. Warszawskiej w kierunku ul Norwida.

Usunięcie awarii i przywrócenie ruchu na ul. Rząsawskiej Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przewiduje już dzisiaj po południu – około godz. 15.00-16.00.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły