12.10.2017

Uważajcie na trasie!

Kierowcy jadący w Częstochowie trasą DK-1 w kierunku Katowic, muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami. W odstępie kilkunastu minut doszło do trzech poważnych wypadków.

W czwartek (12.10.) około godziny 12.00 policja przyjęła zgłoszenie o dwóch zdarzeniach drogowych na trasie na wysokości ulicy Równoległej. Łącznie zderzyły się tam cztery osobówki. – Z trzech pasów drożny jest tylko środkowy – mówi podkomisarz Marta Ladowska, oficer prasowy częstochowskich policjantów.

Kilka minut później, około godziny 12.15 policjanci przyjęli zgłoszenie kolejnego zdarzenia, również na trasie DK-1, tylko na skrzyżowaniu z ulicą Rakowską. W tym miejscu motorowerzysta zderzył się osobowym fordem. Trasa w kierunku Katowic jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy w ulice Bohaterów Katynia. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności wszystkich zdarzeń.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły