Uważajcie na ulicy Kilińskiego!

07.08.2018

Uważajcie na ulicy Kilińskiego!

Dwie karetki pogotowia i sześć zastępów straży pożarnej pojawiło się na ulicy Kilińskiego. Powód? – Kierowca osobowego renault jadąc od ulicy Jasnogórskiej chciał “przeciąć” Kilińskiego i zbyt daleko się wysunął. W efekcie kierowca autobusu MPK był zmuszony do gwałtownego hamowania – relacjonują świadkowie.

Do zdarzenia doszło po godzinie 9.00 w pobliżu Teatru im. Adama Mickiewicza. Do bezpośredniego zderzenia pojazdów nie doszło. Z powodu gwałtownego hamowania kilku pasażerów miejskiego autobusu zostało zabranych do szpitala. Kierowcy jadący ulicą Kilińskiego i ulicą Jasnogórską muszą liczyć się z utrudnieniami.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły