V Bieg Rodzinny Zabieganych

05.09.2018

V Bieg Rodzinny Zabieganych

Już 16 września wystartuje V Bieg rodzinny zabieganych na Promenadzie im. Czesława Niemena w Częstochowie. Celem imprezy jest m.in. popularyzacja i upowszechnianie biegania oraz aktywności fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wystartować będzie można w różnych kategoriach wiekowych, a żeby wziąć udział w biegu należy dostarczyć własnoręczne oświadczenie zawierające akceptację warunków regulaminu, deklarację dobrowolnego startu w biegu, zaświadczenie o braku przeciwwskazań lekarskich do udziału w imprezie biegowej oraz zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady/UE/nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych na karcie zgłoszeniowej oraz wykorzystanie wizerunku przez Stowarzyszenie Klub Ludzi Aktywnych Zabiegani Częstochowa z siedzibą Al. Kościuszki 3/184 w Częstochowie w celu przeprowadzenia zawodów, wyłonienia zwycięzców, odbioru nagród, promocji działań, sprawozdawczości, monitoringu, kontroli oraz ewaluacji. Oświadczenie dostępne będzie w biurze zawodów, które rozpoczyna swoją pracę już o 8:30. W przypadku osób niepełnoletnich zgodę na start i Oświadczenie podpisują opiekunowie prawni (rodzice). Udział w zawodach jest bezpłatny. Każdy startuje na własną odpowiedzialność (w przypadku osób niepełnoletnich na odpowiedzialność opiekunów prawnych ( rodziców). Uczestnik musi dokonać osobistej rejestracji w biurze zawodów. Każdy startujący ma obowiązek przymocować numer startowy z przodu, tak aby był widoczny podczas przekraczania mety. Zapisy elektroniczne (do 14.09.2017 do godz. 12:00) poprzez link umieszczony na stronie organizatora www.zabiegani.czest.pl lub bezpośrednio na https://elektronicznezapisy.pl/event/3032/signup.html W dniu biegu w biurze zawodów ( najpóźniej 30 minut przed startem ) W zgłoszeniu należy podać : imię i nazwisko, datę urodzenia + ewentualnie informację o reprezentowaniu miasta, dzielnicy, klubu, szkoły itp. Organizator zastrzega możliwość wcześniejszego zamknięcia list startowych w przypadku dużej ilości zgłoszeń. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg otrzymają pamiątkowe medale. Ponadto wśród wszystkich startujących rozlosowane będą drobne upominki. Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. Organizator zapewnia wodę mineralną oraz obsługę medyczną. Na wydarzenie serdecznie zaprasza – SKLA Zabiegani Częstochowa.

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły