W czasie rodzinnego pikniku… pobili dziewięciu mężczyzn

09.09.2019

W czasie rodzinnego pikniku… pobili dziewięciu mężczyzn

Czterej agresorzy, którzy podczas rodzinnego pikniku w Starej Hucie pobili… dziewięciu mężczyzn, zostało aresztowanych. Kolejny z nich będzie musiał zgłaszać się na dozory do komendy pięć razy w tygodniu. Wszystkim grozi do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło podczas pikniku rodzinnego w Starej Hucie. Grupa agresywnych mężczyzn napadła i pobiła uczestników zabawy, a następnie uciekła. Zaatakowani doznali obrażeń ciała, a jeden z nich trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali pięciu napastników w wieku od 17  do 38 lat. Są to mieszkańcy powiatu myszkowskiego. Mężczyźni usłyszeli zarzuty pobicia.

Prokurator wystąpił do Sądu Rejonowego w Myszkowie z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania wobec czterech agresorów. Sąd przychylił się do wniosku. Piąty z nich został objęty policyjnym dozorem. Ma też nakaz  zgłaszania się w komendzie pięć razy w tygodniu. Sprawa jest rozwojowa i niewykluczone są dalsze zatrzymania.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły