W Galerii Jurajskiej pomogą wypełnić i złożyć zeznanie podatkowe

09.03.2022

W Galerii Jurajskiej pomogą wypełnić i złożyć zeznanie podatkowe

Masz problemy z wypełnieniem PIT-u? W Galerii Jurajskiej będą dyżurować doświadczone księgowe, które bezpłatnie pomogą w uzupełnieniu zeznania podatkowego.

W Galerii Jurajskie rusza specjalna akcja, która ma pomóc mieszkańcom Częstochowy i okolic w wypełnieniu PIT-ów.

Od 12 do 13 marca, także w niedzielę niehandlową, galerii dyżurować będą księgowe, które bezpłatnie pomogą w wypełnieniu zeznania podatkowego i wyślą je online do skarbówki. Co więcej, będzie można także zasięgnąć porady podatkowej np. na temat obowiązujących ulg czy sposobów rozliczania się.

W sumie na mieszkańców czekać będą aż 4 księgowe z Biura Rachunkowego Mikulska z Częstochowy. Pracować będą w godzinach od 12.00 do 18.00 w specjalnie przygotowanych czterech stanowiskach, które mają zapewnić prywatność osobom zainteresowanym rozliczeniem się.

– Z przygotowanej pomocy może skorzystać każdy zainteresowany, kto chce czym prędzej uporać się z rozliczeniem. Do dyspozycji oddajemy profesjonalne i doświadczone księgowe, które sprawnie przeprowadzą każdego przez zawiłości przepisów podatkowych oraz formularzy – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

– W centrum handlowym będzie można wypełnić PIT-y, a także dzięki bezpiecznemu łączu internetowemu od razu wysłać go drogą online. Do księgowych będzie można także zwrócić się z prośbą o poradę, a także objaśnienie obowiązujących przepisów. Liczymy, że akcja pomoże setkom mieszkańcom Częstochowy i okolicznych miast w szybkim uporaniu się z obowiązkiem podatkowym – dodaje.

Stanowiska księgowe można znaleźć na tzw. dużej rotundzie, vis a vis sklepów Empik i Zara. Osoby zainteresowane pomocą w wypełnieni zeznania powinny zabrać ze sobą komplet dokumentów (w tym m.in. faktury i inne dokumenty będące podstawą odliczeń), a także dokument tożsamości.

  • oprac. kg
Najnowsze artykuły