W Koziegłowach poznamy mistrza Polski w kolarstwie przełajowym

21.01.2017

W Koziegłowach poznamy mistrza Polski w kolarstwie przełajowym

Koszulkę organizacyjną mistrzostw odebrał w Sławnie wiceburmistrz Koziegłów Piotr Kołodziejczyk.  Przekazał mu ją prezes Polskiego Związku Kolarskiego Dariusz Banaszak w towarzystwie dyrektora sportowego PZKol Andrzeja Piątka.

Koziegłowy gościły uczestników przełajowych Mistrzostw Polski w 2013 roku Wtedy ogromny sukces odniósł reprezentant Błękitnych, Bartosz Pilis, zdobywając złoty medal w kategorii młodzieżowej. Daniel Jurczyk zajął natomiast drugie miejsce w kategorii młodzików. Zorganizowane cztery lata temu przez MGLKS Błękitni Koziegłowy i Gminę i Miasto Koziegłowy mistrzostwa zostały bardzo wysoko ocenione pod względem organizacyjnym.

  • kr
  • zdj. arc
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły