W najbliższą niedzielę forBET Włókniarz Częstochowa zmierzy się z Fogo Unią Leszno

10.05.2019

W najbliższą niedzielę forBET Włókniarz Częstochowa zmierzy się z Fogo Unią Leszno

W najbliższą niedzielę 12 maja odbędzie się mecz w ramach V rundy PGE Ekstraligi na SGP Arenie Częstochowa pomiędzy forBET Włókniarz Częstochowa a Fogo Unią Leszno. Początek spotkania o godz. 19:00.

-Wejściówki zakupić możecie już w siedzibie klubu, w sklepie komputerowym „Pat-Rox”, w sieci sklepów całodobowych Mocny Nocny, w sklepie całodobowym PIT STOP, w Piwiarni Częstochowa, w Księgarni Sowa oraz w aplikacji mobilnej mPay – informuje klub. O dodatkowe atrakcje przed niedzielnym meczem zadbał tytularny sponsor Włókniarza – forBET Zakłady Bukmacherskie. Zaprasza bowiem tradycyjnie do wspólnej zabawy w strefie kibica #fanZoneforBET. -Od godziny 17:00 przy bramie głównej od ulicy Orlik-Ruckemanna czekać na Was będą m.in. konsole z Fifą, bramka celnościowa, stoły z piłkarzykami, a przede wszystkim wiele dobrej zabawy. Wśród nagród do zdobycia będą m.in. koszulki teamowe z podpisami wszystkich zawodników naszego klubu! – zachęca klub.

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły