W niedzielę Włókniarz zmierzy się z Falubazem

10.08.2018

W niedzielę Włókniarz zmierzy się z Falubazem

XII runda rozgrywek PGE Ekstraligi już w niedzielę 12 sierpnia. ForBET Włókniarz Częstochowa zmierzy się z Falubazem Zielona Góra na SGP Arenie Częstochowa – to świetna informacja dla kibiców, ponieważ mecz zapowiada się bardzo obiecująco.

Obecnie Włókniarz znajduje się na czwartym miejscu, a Falubaz zamyka tabelę. We wcześniejszych latach to właśnie drużyna z Zielonej Góry była faworytem tych spotkań. Sprzedaż biletów na mecz już trwa – nabyć je można codziennie w siedzibie klubu, poprzez platformę internetową KupBilet.pl, w sieci sklepów „Mocny Nocny”, sklepie Pat-Rox, Blue Cactus oraz w pubie Piwiarnia Częstochowa.

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły