W olsztyńskim urzędzie zapłacisz kartą

25.07.2017

W olsztyńskim urzędzie zapłacisz kartą

Dodatkowo w Urzędzie Stanu Cywilnego, Referacie Nieruchomości i Gospodarki Komunalnej oraz Referacie Ochrony Środowiska, płatności można dokonywać telefonem (na dziś – klienci banków PEKAO S.A., oraz PKO BP S. A.) przy użyciu aplikacji BLIK i PeoPay.

Możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych w urzędzie jest odpowiedzią na oczekiwania klientów.

Płatnicy dokonujący  transakcji kartą bądź telefonem nie ponoszą żadnych prowizji. Urząd uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej, prowadzonym przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S. A. Informacje o Programie dostępne są na stronie www.mr.gov.pl/bezgotowka

  • kg
  • zdj. UG Olsztyn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły