Wciąż szukają 30-letniego Kamila

11.04.2018

Wciąż szukają 30-letniego Kamila

Miesiąc trwają już poszukiwania 30-letniego mieszkańca Poraja. Kamil Czerwik wyszedł z domu 8 marca i od tego momentu nie ma z nim żadnego kontaktu. Do akcji poszukiwawczej włączono psa z KMP z Krakowa, który zajmuje się tropieniem zwłok…

30-letni mieszkaniec Poraja  wyszedł z domu 8 marca i do tej pory nie powrócił. Równocześnie policjanci z Myszkowa poszukiwali zaginionego w identycznych okolicznościach 24-letniego Damiana Chwista (także mieszkańca Poraja), który również 8 marca wyszedł z domu i zaginął.  W tym przypadku finał historii okazał się tragiczny. Zwłoki 24-latka wyłowiono w sobotę, 7 kwietnia, z porajskiego zalewu. Poszukiwania Kamila Czerwika trwają.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, waga 75 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, długie do barków, oczy niebieskie, twarz normalna, szczupła, owalna, uszy normalne, braki w uzębieniu górnej szczęki 1 i 2.

Ubiór zaginionego: kurtka zimowa koloru niebieskiego, spodnie czarne dresowe, buty sportowe- czarne.

Dzięki współpracy z Komendą Miejską Policji w Krakowie do poszukiwań dołączył policyjny przewodnik psa, który służy do wykrywania zwłok zapachów ludzkich. Poszukiwania w okolicach masywu leśnego i zbiornika wodnego w Poraju trwają.

 

  • kg
Najnowsze artykuły