Weekend z motoryzacją – 2-3 czerwca

Najnowsze modele samochodów, motocykli, skuterów, wspólne tańce, mnóstwo konkursów, zabaw, najróżniejsze prezentacje, występy – krótko mówiąc w pierwszy czerwcowy weekend czekała na nas cała gama atrakcji. A wszystko to za sprawą Targów Motoryzacyjnych organizowanych przez Życie Częstochowy i Powiatu, które odbyły się w II i III alei NMP oraz na placu Biegańskiego.

XI edycja Targów Motoryzacyjnych przeszła do historii. Tradycyjnie na wszystkich odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji. Z pewnością powodów do narzekań nie mieli miłośnicy motoryzacji. Podczas Targów można było spotkać dealerów, którzy zaprezentowali najnowsze pojazdy oraz części samochodowe i motocyklowe. Nie brakowało też propozycji dla fanów pojazdów z minionej epoki. Jednak w weekend królowała nie tylko motoryzacja. Plac Biegańskiego był miejscem występów i najróżniejszych prezentacji. Mieszkańcy Częstochowy mogli posłuchać muzyki, zobaczyć pokazy sztuk walki, tańca towarzyskiego i współczesnego. Nie zapomnieliśmy również o amatorach dobrej kuchni oraz smakoszach złotych trunków. Na targach pojawiły się stoiska i kiermasze z żywnością, piwem, słodyczami.

Wyślij zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą

Quiz

Kliknij w ikonkę w prawym dolnym rogu quizu,
aby go powiększyć.

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.