17.05.2018

Więcej męskiej mody w Jurajskiej. Jack&Jones najemcą galerii

Jack&Jones dołączył do grona najemców Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Duńska marka wzmocniła rozwijającą się tam ofertę modową skierowaną do mężczyzn. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 155 m kw.

Kluczowa dla Galerii Jurajskiej oferta modowa właśnie została powiększona. Nowym najemcą galerii została znana w całej Europie, duńska marka odzieżowa Jack&Jones.  Tym samym panowie robiący zakupy w Częstochowie zyskali już 38 sklep, w którym można znaleźć ofertę skierowaną do nich, a także kolejny salon z odzieżą dżinsową.

– Oferta modowa galerii systematycznie się rozrasta i unowocześnia, zyskując kolejne interesujące sklepy, jakie chcieliby u nas spotkać klienci. Tym razem segment mody męskiej zasila doskonale znana marka, obecna już w 38 krajach na całym świeci i uważana za jedną z najsilniejszych marek dżinsowych na europejskim rynku – mówi Roman Bugajczyk, dyrektor Galerii Jurajskiej.

Co ciekawe, Galeria Jurajska jest pierwszym centrum handlowym w woj. śląskim, w którym Jack&Jones zdecydował się zainwestować we własny salon.  W nowym sklepie znaleźć można m.in. ubrania, w tym odzież dżinsową, akcesoria oraz buty. Pod parasolem Jack&Jones znaleźć można ubrania aż 5 marek – Jack & Jones Vintage Clothing, Premium by Jack & Jones, Originals by Jack & Jones, Core by Jack & Jones oraz Jack & Jones Tech.

To już kolejny w ostatnich miesiącach ruch w segmencie mody męskiej w Jurajskiej.  W 2017 oferta ta została poszerzona m.in. o marki: Pako Lorente, Men’s Causal i Recman. Z kolei lokal Giacomo Conti został powiększony i zmodernizowany.

– Moda męska jest dziś magnesem przyciągającym do naszej galerii. Panowie stanowią obecnie blisko połowę odwiedzających Jurajską. Dywersyfikacja tego segmentu sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby zakupowe mężczyzn w różnym wieku, szukających ubrań na różne okazje – mówi Anna Borecka-Suda, leasing manager Galerii Jurajskiej.

Portfolio najemców, oferujących w Jurajskiej ubrania dla mężczyzn obejmuje dziś 38 marek, z czego 14 to marki mające w swojej ofercie ubrania wyłącznie dla panów. Są wśród nich m.in. Bytom, Vistula, Wólczanka, Pierre Cardin, Strellson, Kubenz, Giacomo Conti, Recman, Men’s Casual, Tom Tailor, czy Lavard. Z kolei w ofercie sklepów z odzieżą jeansową dziś w Jurajskiej można znaleźć m.in. Levi’s, Big Star, Lee/Wrangler i Lee Cooper.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły