Więcej zieleni na placu

07.08.2018

Więcej zieleni na placu

Wreszcie! Na placu Biegańskiego pojawiły się leżaki, ławki i drzewa z zwisającymi koronami, z których ma zostać stworzona zielona strefa wypoczynku.

W zielonej strefie wypoczynku na placu Biegańskiego pod 15 brzozami – ze zwisającymi koronami w formie parasola – zostanie ustawionych 9 leżaków do siedzenia w pozycji półleżącej oraz 18 ławek w trzech rzędach. Donice, w których zostaną zasadzone drzewa będą wykonane ze stali nierdzewnej. Z kolei płaszczyzna siedziska i oparcia leżaków zostały wyłożone deskami z drewna świerkowego. Całość ma stanowić zwarty, silny i zacieniony kompleks zieleni, tuż przy odwachu. Aneks pozwoli schronić się przed słońcem w upalne dni i odpocząć w cieniu i w otoczeniu zieleni na placu Biegańskiego.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły