Wielka gala noworoczna

04.01.2019

Wielka gala noworoczna

Przed nami jedyna w swoim rodzaju gala, podczas której na scenie spotkają się dwa żywioły – śpiewaczki “Sopranissimo” i tenorzy “TREvoci”. Kobiece piękno i męska siła, liryczny kunszt i bohaterska odwaga. W programie koncertu, który odbędzie się 6 stycznia w Filharmonii Częstochowskiej znajdą się utwory muzyki operowej, wielkie arie, znane przeboje, hity muzyki filmowej i musicalowej.

Podczas gali wystąpi Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej pod batutą Adama Klocka. Koncert poprowadzi natomiast Magdalena Miśka-Jackowska. Gwiazdami wieczoru będą panie z żeńskiego zespołu wokalnego Sopranissimo oraz panowie z trio wykonującego muzykę klasyczną i pop operow TREvoci. Sopranissimo tworzą Agnieszka Adamczyk, Joanna Horodko, Agnieszka Sokolnicka. To trzy śpiewaczki operowe, które własny talent, pracowitość i umiejętności połączyły w niezwykły muzyczny koktajl – urody, wspólnej pasji i harmonii. Każda z nich ma na swoim koncie znaczące sukcesy i pokaźny dorobek artystyczny. Z kolei TREvoci, czyli Voytek Soko, Mikołaj Adamczyk, Miłosz Gałaj to artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl mołotowa, którego największym atutem są występy na żywo.

Galę noworoczną, która odbędzie się w Filharmonii Częstochowskiej, zaplanowano na niedzielę (6 stycznia godzina 18.00).

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły