29.03.2018

Wielkanocny koncert z charytatywną nutką

Kościół adwentystów zaprasza do Filharmonii Częstochowskiej na tradycyjny wielkanocny koncert gospel. W sobotę, 31 kwietnia na scenie wystąpią młodzi artyści z całej Polski. Nie zabraknie też akcentu charytatywnego.

W Koncercie Finałowym Festiwalu wystąpią dwie wyjątkowe grupy: wokalny zespół Vadé z Wielkiej Brytanii – triumfator brytyjskiej edycji programu „Ultimate a capella TV show” – oraz polska grupa New Heaven.

W trakcie koncertu, zostanie przeprowadzona kwesta. Zbiórkę koordynować będzie Chrześcijańska Służba Charytatywna, a cała kwota przekazana zostanie potrzebującej rodzinie wskazanej przez częstochowski MOPS.

Wydarzenie w Filharmonii Częstochowskiej zaplanowano na Wielką Sobotę. Początek o godzinie 19.00. Miejsca można zajmować już od 18.30. Przy tej okazji warto wspomnieć, że wstęp jest bezpłatny, ale konieczna jest rezerwacja miejsca.

Więcej informacji: www.koncertgospel.gr8.com

Rezerwacja miejsc przez SMS: 692 70 7777 – imię, nazwisko, liczba wejściówek.

Koncert odbędzie się w ramach
Chrześcijańskiego Festiwalu Form Artystycznych „Hosanna 2018″.
Organizatorem jest
Departament Młodzieży Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w RP.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły