19.02.2018

Wielkie bieganie wokół Góry Biakło

W Olsztynie odbędzie się I Cross wokół Małego Giewontu. Wydarzenie zaplanowano na 24 lutego. Biuro zawodów zorganizowane będzie w hali sportowej przy ul. Zielonej. Zawodnicy wystartują o godz. 12.00 spod Góry Biakło.

W przepięknej scenerii rozegrany zostanie wymagający cross, który w zamiarze organizatorów ma dobrze przygotować uczestników do zbliżających się wiosennych startów.  Na trasie liczącej 8 km, odbywającej się na pętlach po 2 km,  będzie można sprawdzić swoje możliwości i aktualny stan swojej formy.

Podczas biegu przewidziano wiele atrakcji. Każdy uczestnik otrzyma piękny medal, posiłek regeneracyjny oraz będzie mógł za niewielką dopłatą otrzymać koszulkę techniczną.

Wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną nagrody: m. in. zabiegi wybielające zęby, karnety do SPA, vouchery na jazdę próbną najnowszymi samochodami Forda oraz vouchery na bezpłatne przeglądy samochodów. Dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe.

Swój udział zapowiedziały największe gwiazdy polskich biegów długich: Wanda Panfil – Gonzales, Leszek Bebło, Rafał Wójcik, Tomasz Kozłowski oraz Jakub Jelonek.

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Precjoza przy współpracy z Gminą Olsztyn i Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły