WinterJURAcup za nami

04.01.2017

WinterJURAcup za nami

11 grudnia, w rywalizacji wzięło udział dziesięć zespołów, podzielonych na dwie grupy. W pierwszej grupie znalazły się: Grom Miedźno, Ajaks Częstochowa, Orły Kusięta, Grom Cykarzew i Unia Masłońskie. W drugiej: Płomień Mały Lgota, Alkas Aleksandria, KS Złoty Potok, Grom Poczesna i Sokół Olsztyn.

Drużyny Unii Masłońskiej, Gromu Miedźno, Gromu Cykarzew, Płomienia Lgota, Alkas Aleksandria i KS Złoty Potok awansowały do grupy mistrzowskiej. W grupie mistrzowskiej najlepiej zaprezentowała się ekipa Tomasza Duszy, która z kompletem punktów triumfowała w turnieju. Drugie miejsce zajęli drużynie Alkas Aleksandria, a ostatni na podium stanęli piłkarze z Gromu Miedźno.

Najwięcej bramek w turnieju strzelił Mateusz Perliński z Płomienia Lgota Mała, a tytuły najlepszego bramkarza oraz najlepszego piłkarza przypadły kolejno: Bartoszowi Ociepce oraz Patrykowi Skoczyńskiemu.

  • ad
  • zdj. UG Olsztyn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły