Wjechał w drzewo. Był pijany

05.04.2019

Wjechał w drzewo. Był pijany

57-latek z Myszkowa, mimo że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, stwierdził, że wybierze się na przejażdżkę. Wycieczkę zakończył na drzewie… Grożą mu 2 lata więzienia.

Do zdarzenia doszło w piątek (5.04.) na ulicy Słowackiego w Myszkowie. Kierowca nissana almery na łuku drogi stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, zjechał na chodnik, następnie na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Mundurowi obecni na miejscu zdarzenia zbadali jego stan trzeźwości. Wynik badania pokazał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi utrata prawa jazdy. Wkrótce odpowie przed sądem za spowodowanie kolizji drogowej i jazdę “na podwójnym gazie”.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły