Wkręć się w pomaganie! “Wielka wyprawa” z Częstochowy do Zamościa

30.07.2022

Wkręć się w pomaganie! “Wielka wyprawa” z Częstochowy do Zamościa

II edycja „Wielkiej Wyprawy” już za miesiąc. 28 sierpnia uczestnicy akcji wystartują z Częstochowy, aby w sześć dni pokonać 550 km i dotrzeć do Zamościa. Całkowity dochód zebrany podczas wyprawy zostanie przekazany dla częstochowskiego domu dziecka, prowadzonego przez stowarzyszenie „AMICUS”.

Na trasie „Wielkiej Wyprawy” znajdą się m.in. Olkusz, Kraków, Tarnobrzeg i Sandomierz. Wydarzeniem towarzyszącym II edycji będzie również akcja “Wkręć się w pomaganie”. Jej celem jest przejechanie jak największej ilości kilometrów na rowerze w terminie 29 sierpnia – 2 września. Pięć najlepszych osób otrzyma pamiątkowe statuetki, a w ręce jednej, wylosowanej osoby powędruje nagroda niespodzianka. Aby dołączyć do akcji należy:
1. Wysłać zgłoszenie na adres wielkawyprawakonkurs@interia.pl – zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, miasto oraz adres e-mail Uczestnika
2. Dokonać wpłaty 15 złotych wpisowego na zbiórkę (https://zrzutka.pl/s9ea3u) i wysłać zrzut ekranu do weryfikacji (także na adres wielkawyprawakonkurs@interia.pl)

W czasie trwania akcji należy rejestrować swoją jazdę na rowerze za pomocą aplikacji zapisującej ślad GPS. Po zakończeniu akcji, tj. po 2 września należy zrzuty ekranu przesłać do weryfikacji – po ich podliczeniu kilometrów, w wydarzeniu, pojawią się wyniki! Szczegóły i regulamin wydarzenia można znaleźć na profilu Facebook „Wielkiej Wyprawy”. Patronat nad „Wielką Wyprawą” objęli: Prezydent Miasta Częstochowy Pan Krzysztof Matyjaszczyk, Prezydent Miasta Tarnobrzega Pan Dariusz Bożek, Prezydent Miasta Zamościa Pan Andrzej Wnuk.

  • pn
Najnowsze artykuły