Włamał się do samochodu. Został przyłapany

08.08.2018

Włamał się do samochodu. Został przyłapany

10 lat więzienia grozi 19-latkowi, który podejrzany jest o włamanie się do samochodu i usiłowanie kradzieży. Śledczy przyłapali mężczyznę na gorącym uczynku, gdy wsiadł już do volkswagena i najprawdopodobniej próbował go odpalić. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

Oficer dyżurny z komisariatu I otrzymał informację, z której wynikało, że ktoś próbuje włamać się do volkswagena transportera, zaparkowanego przy ulicy Berka Joselewicza. Na miejsce natychmiast pojechali kryminalni, którzy przyłapali 19-latka na gorącym uczynku. Mężczyzna siedział już w środku auta i próbował je najprawdopodobniej odpalić. Został zatrzymany i usłyszał zarzut usiłowania włamania. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie zatrzymanego zadecyduje prokurator.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły