Właścicielka roweru poszukiwana

22.08.2018

Właścicielka roweru poszukiwana

W Kłobucku, na ulicy Zielonej, odnaleziono damski rower. Osoby mogące pomoc w ustaleniu jego właścicielki bądź właściciela, proszone są o kontakt z dzielnicowym asp. Iloną Barzak lub z dyżurnym KPP w Kłobucku ul. Bohaterów Bitwy pod Mokrą 5.

Rower został znaleziony w poniedziałek, 21 sierpnia. Osoby mogące pomoc w ustaleniu właścicielki bądź właściciela, proszone są o kontakt z dzielnicowym asp. Iloną Barzak tel. Komórkowy: 798 031 147, e-mail: dzielnicowy.klobuck.2@klobuck.ka.policja.gov.pl lub z dyżurnym KPP w Kłobucku ul. Bohaterów Bitwy pod Mokrą 5, tel. 343109200.

  • kg
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły