Włókniarz powalczy dziś o półfinał z Betard Spartą. Informacje organizacyjne przed meczem

28.08.2022

Włókniarz powalczy dziś o półfinał z Betard Spartą. Informacje organizacyjne przed meczem

Wielkie żużlowe emocje już dziś na Arenie zielona-energia.com. Włókniarz Częstochowa zmierzy się w rewanżowym spotkaniu z Betard Spartą Wrocław w ramach ćwierćfinałów PGE Ekstraligi. Początek zawodów o godz. 19:15. Klub zwraca się z prośbą do kibiców o jak najwcześniejsze przybycie na stadion w związku z utrudnieniami związanymi z przebudową dróg w Częstochowie. Otwarcie bram stadionu nastąpi ok. godziny 17:20.

 

Harmonogram meczu:

18:45 – próba toru,
19:00 – oficjalna prezentacja,
19:15 – start do 1. biegu.

Bilety są dostępne “online” na EVENTIM.PL – https://www.eventim.pl/artist/wlokniarz-czestochowa/

Sektory rodzinny – szczegóły: https://wlokniarz.com/2022/04/02/sektory-rodzinne-na-arena-zielona-energia-com/

Ceny biletów w kasach stadionowych w dniu meczu:
50 zł – normalny,
40 zł – ulgowy,
80 zł – trybuna centralna (bilety wyprzedane).

Kasy rozpoczną sprzedaż wejściówek od godziny 17:00 (lokalizacja kas: główna od ul. Orlik-Rückemanna, od ul. Marysia, od ul. Olsztyńskiej).

“Strefa Lwiątek” – strefa dla dzieci oraz rodziców od godziny około 17:20. Animatorzy, gry i zabawy dla najmłodszych, malowanie twarzy.

-Program zawodów – w cenie 15 złotych możliwy będzie do zakupienia w punktach z gadżetami, które znajdują się na koronie stadionu (okolice pierwszego łuku) oraz przy wejściu głównym na koronę. W punktach z gadżetami można również zakupić oficjalne akcesoria i odzież zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa (INTERNETOWY SKLEP KIBICA . Ponadto na koronie stadionu zlokalizowane będą punkty gastronomiczne dla kibiców, w których można płacić kartą.  Z uwagi na przewidywaną wysoką frekwencję pragniemy poinformować, że sprzedaż wody i napojów odbywać się będzie również w punktach sprzedaży piwa (w każdym z tych punktów płatność zarówno gotówką, jak i kartą) – informuje klub.

Otwarcie bram stadionu – nastąpi o godzinie około 17:20. Aby usprawnić weryfikację biletów planujemy uruchomienie wszystkich bram wejściowych. Dzieci do 12 roku życia – (urodzone w 2010 roku i później), pod opieką osoby dorosłej uprawnione są do bezpłatnego wejścia na mecz. Kibicom, którzy posiadają bilety ulgowe, przypominamy o konieczności posiadania dokumentu uprawniającego do skorzystania ze zniżki. Bilety ulgowe przysługują osobom do 25 roku życia oraz osobom, które ukończyły 65 lat. Osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich na obiekt będą mogły się dostać poprzez bramę główną oraz wejście “VIP” (od ul. Żużlowej). Przypominamy, że wstęp dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich jest darmowy.

Biuro prasowe – będzie czynne od godziny 15:00 do 19:00.

Na Arenę zielona-energia.com można wnieść rower oraz kask.

Na Arenie zielona-energia.com obowiązuje numeracja miejsc. Sektor rodzinny (brak numeracji miejsc).

 

  • mat. pras. opr. pn
Najnowsze artykuły